Pozvánka na nový webinář o digitálním leadershipu

Pozvánka na nový webinář o digitálním leadershipu

13. 9. 2021

Pozvánka na nový webinář zaměřený na budoucnost práce, digitální dovednosti a nástroje, díky kterým se stanete digitálními lídry.

Digitální leadership – Budoucnost práce 2022

Nejdůležitější digitální dovednosti a nástroje, které změní váš pohled na možnosti práce, příležitosti v digitální ekonomice a design pracovního života. 

Kdy? 

Startujeme v pátek 24. září 2021 od 8:00 do 9:30 (60 minut webinář + 30 minut dotazy a soutěž o knihy HOT). 

Registrovat se můžete přímo zde

O čem to bude? 

Na sociálních sítích se objevila studie společnosti Microsoft, která zkoumala vliv práce na dálku na spolupráci mezi zaměstnanci. Tato studie mj. ukázala, že lidé strávili daleko méně času se svými kolegy (o cca – 25 %). To samo o sobě není – alespoň pro mě – nic překvapivého. Co mě ale zarazilo, byly komentáře k této studii, které se objevily na českém LinkedInu.

Tyto komentáře v převážné míře řešily, že je to něco negativního. Něco, co by se mělo změnit. Aby lidé trávili více času se svými kolegy, více sdíleli, více komunikovali, více spolupracovali. 

Já to ale vidím úplně jinak. 

Pro mě to znamená, že lidé mohli věnovat 25 % času daleko smysluplnější činnosti. Nebo nepracovat vůbec. 

Protože přesně toto je pro mě budoucnost práce… 

  • Mít digitální pořádek tak, abych byl úspěšný v práci a přitom nepracoval víc. Pokud nechci.

  • Automatizovat si svoji práci tak, abych nemusel pracovat v pátek nebo končil každý den po obědě.

  • Vést tým tak, abychom dokázali všechny naše projekty řídit bez nekonečných (online) schůzek a porad.

  • Naplnit týmové cíle s daleko menším rozpočtem díky využití nových aplikací a online služeb.

  • Pracovat z úplně jiné země. Přes zimu z tepla. Přes karanténu tam, kde zákazy nejsou.

  • Přivydělávat si v rámci částečného úvazku nebo gig economy.

  • Pracovat projektově a vydělat si daleko více peněz, než v „tradiční“ práci.

  •  

Zkrátka – naučit se přemýšlet jinak, vidět tu spoustu nových příležitostí kolem nás a najít odvahu je začít využívat na 100 %. 

Proto jsem si pro vás připravil zcela nový webinář, tentokrát s podtématem BUDOUCNOST PRÁCE. Na něm vám ukážu svůj pohled na digitální dovednosti budoucnosti, leadership v digitální době a top příležitosti, které dnes máme všichni kolem sebe. 

Stejně tak nasdílím nejdůležitější poznatky z programu Digital Leadership Masterclass (více info zde), kterého se v uplynulých měsících zúčastnily desítky manažerů, podnikatelů, ambasadorů digitalizace a dalších lídrů a který mi také otevřel oči ve spoustě věcí, týkajících se digitalizace. 

Zkrátka – probereme ty nejdůležitejší koncepty, nástroje a poznatky o digitálních dovednostech, bez kterých se v následujících měsících a letech pravděpodobně neobejdete. 

Ale nebojte, nejsou to jen dovednosti, o kterých slýcháváte neustále. Právě naopak. Budeme se bavit o tom, jak digitálně myslet, jak úplně změnit pohled na svoji práci a jak využít všechny ty skvělé technologie kolem nás tak, aby opravdu pracovaly pro vás. 

Kromě přednášky bude na webináři i prostor na diskusi, takže se mě budete moci zeptat na vše, co vás kolem budoucnosti práce, digitalizace a inovací zajímá. 

A stejně jako na poslední akci (kam se přihlásilo víc než 500 lidí), budeme soutěžit o mé knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě a jedno místo v programu DIGITAL LEADERSHIP MASTERCLASS v hodnotě 19 990 Kč. 

REGISTRUJTE SE ZDARMA UŽ DNES 

Těším se na vás!

Získejte moje

know how zdarma

Odebírejte můj nepravidelný newsletter s myšlenkami o inovacích, digitalizaci a technologických novinkách. Získáte přístup k mému know how a tipy na zajímavé akce a články o inovacích

Získejte moje

know how zdarma

Odebírejte můj nepravidelný newsletter s myšlenkami o inovacích, digitalizaci a technologických novinkách. Získáte přístup k mému know how a tipy na zajímavé akce a články o inovacích