Dvouhodinový speciál o inovacích v podnikání

Dvouhodinový speciál o inovacích v podnikání

6. 6. 2017

V úterý 13.6. se se mnou můžete potkat na speciálu akce Business tuesday o digitálních inovacích. Dvě hodiny nabité informacemi, diskusí a bouráním mýtů o inovacích.

V rámci pravidelného setkání Business Tuesday jsem byl pozván na červnové setkání, kam jsem si připravil dvouhodinový speciál o digitálních inovacích.  

Na začátek uvedu speciální verzí zahajovací přednášky z konference DOTS 2017 se Satya Nadellou (Microsoft CEO), v rámci které se podíváme na téma digitalizace a inovací na zcela konkrétních příkladech a z hlediska inovačního frameworku “1234 Innovations Framework”. 

Inovace a digitalizace jsou buzzwordy, který hýbou světem byznysu. Některé firmy vnímají digitální transformaci jako příležitost, některé naopak jako velkou neznámou, ze které mají strach a obavy. Často se o inovacích ale pouze mluví, ať už ve firemních prezentacích nebo v médiích a marketingových aktivitách: 

  • Inovujeme.

  • Zakládáme inovační oddělení.

  • Spolupracujeme se startupy.


Vidíme to všude kolem sebe. Firmy ale často přícházejí pouze s marginálními inovacemi pro zákazníky. Vlastní zaměstnanci jsou přitom stále zaveleni zbytečnou prací a papírováním, nemají prostor a důvěru k realizaci vlastních nápadů a do toho situaci komplikuje firemní IT…

 Na BUSINESS TUESDAY – Inovační edici výše uvedené ukážu ve světle reálného stavu ve firmách a v byznysu. Představím svoji vizi, jak realizovat digitální transformaci, rozeberu desítky příkladů úspěšných inovací, technologických trendů a inovačních nástrojů pro firmy všech velikostí, stejně jako zkušenosti s inovačními aktivitami, které jsme realizovali pro firmy jako Škoda Auto, AXA, O2, Microsoft nebo Total.

 Přímé zkušenosti zazní pak od našich zákazníků, se kterými otevřeme citlivá témata, která rezonují světem digtitálních inovací.

  •  Jak digitalizovat, když firemní IT komplikuje nebo přímo zabíjí veškeré nápady?

  • Proč firmy hledají externí inovační agentury, ale neumožňují vlastním zaměstnancům inovovat?

  • Dá se inovovat ve velkých firmách, s rigidními procesy a pravidly?

  • Jak pracovat s interními inovátory (intrapreneury) a firemními rebely?


Bude to náročné, ale určitě to bude stát za to, tak dorazte:

 http://www.tuesday.cz/akce/inovace-v-podnikani/

 

 

Získejte moje

know how zdarma

Odebírejte můj nepravidelný newsletter s myšlenkami o inovacích, digitalizaci a technologických novinkách. Získáte přístup k mému know how a tipy na zajímavé akce a články o inovacích

Získejte moje

know how zdarma

Odebírejte můj nepravidelný newsletter s myšlenkami o inovacích, digitalizaci a technologických novinkách. Získáte přístup k mému know how a tipy na zajímavé akce a články o inovacích